Logo Rinno Power

Innowacyjny start-up technologiczny upraszczający zakup energii odnawialnej poszukuje osoby, która aktywnie wniesie swój wkład w sukces projektu oraz dobrze zaopiekuje się naszymi klientami. Poszukujemy rzetelnych kandydatów i kandydatek, którzy potrafią przejąć odpowiedzialność, na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość prac i przynoszenie klientom wartości dodanej oraz poszukują możliwości długoterminowego rozwoju w wymagającym środowisku szybko rozwijającej się branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).

Co nas wyróżnia:

Nasz Zespół to grupa fantastycznych, dynamicznych i otwartych ludzi, którzy chętnie dzielą się wiedzą. Składa się ze zgranych, doświadczonych profesjonalistów posiadających szerokie zrozumienie i znajomość sektora OZE oraz doświadczenie praktyczne zdobyte w wiodących firmach doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki.

Wyróżniamy się przedsiębiorczym podejściem, otwartością, szeroką wiedzą z branży energetyki, infrastruktury, inwestycji oraz bardzo dobrą siecią kontaktów w branży. Posiadamy bardzo mocne kompetencje analityczne i modelowania finansowego i szukamy osób, które też czują się dobrze w pracy z liczbami.

Dodatkowo, naszą wiedzę i zrozumienie potrzeb rynku łączymy z kompetencjami najlepszych specjalistów IT w Polsce, aby tworzyć rozwiązania wspierające zarządzanie aktywami OZE, wykorzystać potencjał zebranych danych, usprawniać procesy i zwiększać wartość posiadanych aktywów. Pomagamy znaleźć rozwiązania dla wyzwań związanych z transformacją energetyczną.

Specjalista ds. rozwoju i promocji (Renewable Energy / Energetyka Odnawialna)

 Miejsce pracy: Warszawa / zdalnie

Zadania bieżące:

  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów handlowych na spotkania z potencjalnymi klientami oraz partnerami biznesowymi,
  • Wsparcie przy komunikacji i organizacji spotkań biznesowych,
  • Działania handlowe i promocyjne,
  • Nawiązanie relacji z partnerami w celu promocji Spółki,
  • Wyszukiwanie potencjalnych partnerstw, inwestorów, współpraca z mediami, organizacjami branżowymi w celu budowania świadomości marki Rinno Power,
  • Nawiązywanie relacji z nowymi klientami (mailing, videocalling, coldcalling itp.),
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami, badanie ich potrzeb, bieżący kontakt i pełnienie roli opiekuna klienta,
  • Zarządzanie procesem sprzedaży i działań handlowych ( w tym. NDA, oferta, negocjacje, zawarcie umowy, realizacja),
  • Aktywny udział we współtworzeniu platformy IT oraz narzędzi IT dedykowanych dla klientów z energetyki odnawialnej wspierających zakup zielonej energii (OZE),
  • Uczestnictwo w wybranych eventach branżowych.

Profil kandydata:

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego / praktyk w obszarze zarządzania projektami, marketingu, energetyki, doradztwa lub innych obszarach zarządzania,
  • Zainteresowanie energetyką, sprzedażą, marketingiem,
  • Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży energii,
  • Umiejętność prezentowania myśli i skomplikowanych zagadnień w prosty sposób w prezentacjach konsultingowych w MS PowerPoint oraz bieżącej komunikacji,
  • Dokładność, sumienność, wysokie zdolności analityczne pozwalające zaprezentować skomplikowane zagadnienia w prosty sposób,
  • Komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętności analitycznego, strategicznego, krytycznego i ustrukturyzowanego myślenia,
  • Motywacja i zorientowanie na realizowanie postawionych celów, umiejętność zadawania pytań, dociekliwość i zmysł biznesowy,
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim oraz polskim w mowie i piśmie,
  • Wykształcenie wyższe w obszarze energetyki, finansów, zarządzania, prawnicze lub pokrewne/inne.

Oferujemy:

  • Otwartość na Twoje preferencje co do formy umowy (B2B, umowa o pracę, zlecenie),
  • Kulturę pracy zespołowej oraz szukania i proponowania rozwiązań, proaktywności, a nie szukania problemów. Szukamy osób z potencjałem, który razem możemy rozwinąć.
  • Rynkowe wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia,
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • Dostęp do biura w centrum Warszawy,
  • Środowisko pracy sprzyjające szybkiemu rozwojowi kompetencji analitycznych, biznesowych i finansowych,
  • Możliwość rozwoju i nauki od osób, które są wśród osób z największym doświadczeniem w obszarze doradztwa transakcyjnego dla OZE w Polsce,
  • Rozwój i podnoszenie kwalifikacji – nasze pełne wsparcie podczas procesu onboardingu, mentoring doświadczonych współpracowników, szkolenia, warsztaty,
  • Wsparcie przy tworzeniu wspólnych inicjatyw w obszarze OZE oraz wdrażaniu własnych inicjatyw w celu współtworzenia A-RES Group,
  • Relacje oparte na partnerstwie, szacunku, uczciwości, wzajemnym zaufaniu i regularnej, sprawiedliwej informacji zwrotnej.

Prosimy o przesłanie CV na adres mailowy kariera@a-res.pl

Do CV dodaj klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w A-RES zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).